FacebookTwitter

18-36 Ay Oyun Grubu

Oyun grubu, çocuğun annesinden, ev ortamından ayrıldığı, bağımsızlaşma yolunda ilk adımların atıldığı ve ilk deneyimlerin yaşandığı özel bir dönemdir. Bu dönem aynı zamanda temel alışkanlıkların kazanılmaya başlandığı, henüz bağımsızlaşma ve bireyselleşme çabalarının yeni başladığı bir dönemdir.

SEDA ANAOKULU’NDA   1,5 - 3 yaş grubu ( 18 - 36 aylık ) çocuklara yönelik hafta içi ( anne ve çocuğun tercihine göre ya da sancısız alıştırma dönemi geçirmek adına ) , haftanın 5 yarım günü, 3 yarım günü, saatlik bakım veya 5 tam günü, 3 tam günü  gibi zengin seçeneklerimiz ile bakım ve eğitimin eş zamanlı olarak planlandığı eğitim programı uygulanmaktadır . Oyun grubunda çocuklarımızın tüm gelişim alanlarını harekete geçirecek, bağımsızlaşmalarını ve sosyalleşmelerini kolaylaştıracak, yemek, uyku, tuvalet gibi temel alışkanlıklarını geliştirecek fırsatlar sunuyoruz.

Etkinliklerimiz sabah cimnastiği, serbest oyun, anadil etkinliği, sanat etkinliği , ingilizce, drama-dans ,ritm çalışmalarından oluşmaktadır. 18-36 aylık oyun grubumuz maksimum 15 kişiliktir. Gruplarımızda bir çocuk gelişim uzmanı ve bir yardımcı öğretmen bulunmaktadır.